Twój wyjątkowy sklep internetowy

Jeśli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało oryginalne oprogramowanie, które jest proste w obsłudze, ale jednocześnie pełne przydatnych funkcji. Wszystko dlatego, by zapewnić naszym partnerom i ich klientom usługi na największym poziomie. Założenie e-sklepu na platformie Shopelo.pl to dostęp do rozwiązań dopasowanych do rozmaitych potrzeb osób, planujących sprzedawać w Internecie. Narzędzia Shopelo.pl to obsługa płatności internetowych oraz przesyłek, również do najchętniej wybieranych przez kupujących Paczkomatów InPost – nawet bez podpisywania umów z firmami, zajmującymi się dostarczaniem paczek. To integracje z marketplace’ami, programami finansowo-księgowymi oraz stronami zestawiającymi ceny i opinie, a to tylko fragment świadczonych przez nas narzędzi.

Według zebranych przez nas danych, wykorzystywanie opracowanych przez naszych specjalistów rozwiązań pozwala firmie oszczędzić do kilku godzin każdego dnia. Eksperci Shopelo.pl systematycznie dodają kolejne opcje, abyś jako sprzedawca mógł zająć się najważniejszymi kwestiami w swoim sklepie, zachowując jednocześnie jak najwięcej czasu. Dostępne zestawy usług pozwolą Ci wybrać właściwy plan, dobrany do Twoich wymagań. Co więcej, masz okazję przetestowania naszej platformy za darmo przez 14 dni. Przekonaj się, że korzystanie z niej jest faktycznie łatwe i zacznij swoją przygodę ze sprzedażą w Internecie razem z nami.

Zakładając sklep internetowy na na naszej platformie nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz bezproblemowo sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to bardzo dobry pomysł, jeżeli jesteś pasjonatem czegoś i pragniesz połączyć ulubione zajęcie z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To ciekawe wyjście, jeżeli chcesz dorobić do wypłaty, ale także sprawdzić plan na biznes, w okolicznościach, gdy nie jesteś do końca przekonany, jak zostanie przyjęty przez klientów. Uruchom e-sklep na Shopelo.pl i zacznij sprzedaż internetową razem z nami. Nasi specjaliści służą pomocą na każdym szczeblu współpracy. Odwiedź naszą stronę internetową, po znacznie więcej szczegółów.

Related Posts